Kochani Rodzice!

         Dzisiejsze tempo naszego życia powoduje, że często stajemy przed wieloma dylematami. Jednym z nich jest opieka nad naszymi pociechami. Często sytuacja, z różnych powodów, zmusza nas do szybkiego powrotu do pracy. Wielu z nas obawia się pozostawić dziecko w domu pod opieką obcej osoby… A przecież nasze maleństwa nieustanie potrzebują kogoś kto będzie się nimi opiekował, dbał o ich potrzeby i bezpieczeństwo…   

     Dlatego też Kochani Rodzice, wychodząc naprzeciw tak poważnym problemom, postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym Wasze dzieci poczują się jak w domu, a jednocześnie będą pod fachową i świetną opieką naszych wykwalifikowanych cioć.

       Szanowni Rodzice, ze spokojem możecie powierzyć nam swoje Maluszki na czas Waszej pracy. Dzieciaczki znajda u nas ciepłą i miła atmosferę oraz poczucie bezpieczeństwa. Spędzą miło czas na nauce, zabawie i odpoczynku wśród swoich rówieśników. Naszym zadaniem jest zapewnienie dziecku jak najkorzystniejszych warunków rozwojowych oraz profesjonalnej pielęgnacji i opieki nad niemowlaczkami oraz starszymi dziećmi. Zadbamy również o odpowiednie wyżywienie.

     Naszym atutem jest bardzo dobra lokalizacja i dogodny dla Państwa dojazd. Kubusiowy Raj mieści się w domku jednorodzinnym. Oprócz szerokiej gamy zabawek, do dyspozycji jest ogród z atrakcjami dla Waszych Maluszków!

Serdecznie Zapraszamy!!!